Info i zgłoszenie

VIII Ogólnopolskie
Warsztaty Muzyczne
PoluZONE

24-30 LIPCA 2022

OGÓLNY PROGRAM WARSZTATÓW:

24.07.2022 – 12:00 – 16:00
zakwaterowanie Uczestników nocujących
16:00 – Młodzieżowy Dom Kultury im. Jaworzniaków w Jaworznie (ul. Inwalidów Wojennych 2)
Otwarcie VIII Ogólnopolskich Warsztatów Muzycznych PoluZONE 2022,  Jam Session.
25 – 30.07.2022
Zajęcia warsztatowe według planu ustalonego przez Wykładowców (zajęcia obejmują zespołową, masterclass i comba). Szczegółowy plan zajęć zostanie podany do wiadomości Uczestników. Codziennie przewidujemy Jam Session, podczas którego Uczestnicy będą mogli wykorzystać materię, nad którą pracowali danego dnia, gdyż ważnym zagadnieniem, na które będziemy kłaść nacisk na Warsztatach jest współpraca muzyków na scenie.
30.07.2022
Koncert Finałowy Uczestników VIII Ogólnopolskich Warsztatów Muzycznych PoluZONE
 

KOSZTY I NOCLEGI

Koszt udziału w Warsztatach wynosi 1249 zł 
 
Dojazd, noclegi i wyżywienie Uczestnik organizuje we własnym zakresie.
Jesteśmy w trakcie negocjowania cen z hotelami w Jaworznie, aby zapewnić Uczestnikom korzystniejsze warunki cenowe. Informacje dot.  zniżek prześlemy przyjętym Uczestnikom drogą mailową. 
 

ZGŁOSZENIA

Aby się zgłosić wypełnij formularz poniżej.
Warsztaty dedykowane są Uczestnikom na średnio-zaawansowanym i zaawansowanym poziomie umiejętności z zakresu gry na instrumencie lub śpiewu. 
 
Zapisy ruszają 4 maja 2022 aż do wyczerpania limitu miejsc.
Masz pytania? Pisz na info@poluzone.pl
 
Wysłanie zgłoszenia jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu Warsztatów

2page_img1

  KARTA ZGŁOSZENIOWA

  Imię i nazwisko (wymagane)

  Data urodzenia (dzień-miesiąc-rok) (wymagane)

  Telefon (wymagane)

  Adres email (wymagane)

  Wykładowca wiodący

  Informacje o dotychczasowych działaniach muzycznych Uczestnika, doświadczenie, osiągnięcia, linki do materiałów na YouTube i inne.

  Administratorem Twoich danych osobowych jest Fabryka Talentów Centrum Edukacyjno-Artystyczne, z siedzibą w Jaworznie, ul. Katowicka 31b, 43-600 Jaworzno.
  Przetwarzamy Twoje dane wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na pytanie zawarte w formularzu kontaktowym (podstawa przetwarzania danych to realizacja naszych prawnie uzasadnionych interesów administratora w postaci komunikacji z użytkownikami strony). Twoje dane będą przetwarzane nie dłużej, niż jest to konieczne do udzielenia Ci odpowiedzi, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń.
  Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby odpowiedzieć na Twoje pytanie. Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.